Kontakty

Směrová cedule na příjezdové cestě Adresa:

Pod Táborem 17, Praha 9 - Malešice
Příjezd z ulice Českobrodská

Tel: +420 226 200 100
Tel: +420 226 200 101
Fax: +420 226 200 102
Tel. hrnkové květiny: +420 226 200 108
E-mail: floraton@floraton.cz

Náše provozovna se nachází v areálu horní zahrady zahradnického učiliště. Adresu má sice v ulici Pod Táborem, ale z této ulice se k nám nedostanete. Musíte se vydat po ulici Českobrodská směrem z centra (obráceným směrem brání v odbočení plná čára). Od křižovatky s ulicí Pod Táborem pojedete do kopce a zahnete na druhé odbočce doprava hned za mostem přes železniční trať.


Zvětšit mapu

FLORATON-CR - spolehlivý partner pro květináře a floristy

Logo FLORATON-CR Firma FLORATON-CR působí na českém trhu květin již od roku 1991. Prodává řezané květiny, pokojové a zahradní rostliny dovezené přímo z holandské květinové burzy v Aalsmeeru a ve Westlandu v Holandsku (Nizozemí) ale i z ostatních zemí a z tuzemska.

Během této doby získala firma FLORATON-CR významné postavení na trhu s květinami po celé České republice.

Vzhledem ke stoupajícímu zájmu zákazníků v posledních letech dovážíme květiny pravidelně třikrát v týdnu vždy v úterý, ve čtvrtek a v sobotu.

V roce 2003 jsme rozšířili prodejní plochu na řezané květiny o nový chladící box, který má dvojnásobné rozměry. Zvětšujeme a upravujeme prostory pro pokojové rostliny a samozřejmě rozšiřujeme další prostory pro doplňkové zboží pro Vás, květináře a floristy.

Od roku 2010 využíváme vlastní kamiónovou dopravu pro přepravu řezaných a hrnkových květin zejména z květinové burzy ve Westlandu v Nizozemí ale také i z jiných zdrojů. Pro dopravu květin z Holandska využíváme vlastní kapacity kamiónové dopravy. Doprava je zajištěna vždy v termoizolovaných skříních kamiónů, které umožňují tepelnou kontrolu přepravovaných květin.

Naší snahou je mít co nejširší nabídku řezaných květin na českém trhu. Hlavním dodavatelem je Nizozemsko, ale spolupracujeme i s pěstiteli z celého světa. Například z jižní Ameriky, Asie, Afriky i Evropy.

Stálí zákazníci získávají při pravidelném odběru množstevní slevu.

Máme otevřeno 7 dní v týdnu:

Pondělí - Pátek
Sobota
Neděle
E-Mail
5:00 - 15:00
6:00 - 12:00
7:00 - 11:00
floraton@floraton.cz